Treniruokliu salė - Sporto Namai

Treniruoklių salė

Treniruoklių salė jauki ir pagal trenerių rekomendacijas išplanuota vieta, kurioje rasite plataus pobūdžio treniruoklius.

SPORTO NAMAI tai aktyvių, sportuojančių žmonių bendruomenė. Kasdien mus vienija aktyvus laisvalaikis. Čia vieta, kurioje lavinama fizinė ir psichologinė jėga, gilinamos gyvensenos žinios ir įgūdžiai. Čia vieta susitikti ir pabendrauti su kitais bendraminčiais.

Asmeniniai treneriai – Kūno Kulto komanda padės pasiekti užsibrėžtų rezultatų ir sustiprėti fiziškai. Sporto salėje visada galima rasti kvalifikuotą instruktorių, kuris padės, patars ir parodys kaip naudotis įranga ir taisiklingai mankštintis.

Kūno Kulto komanda

Gražvydas Grubas

Asmeninis treneris

Mantas Paševeckas

Asmeninis treneris

Marius Blaževičius

Asmeninis treneris

Darbo su asmeniniu treneriu pranašumai yra vienas, efektyviausių, sėkmingiausių būdų pagerinti savo įgūdžius, formą ir sveikatą. Kyla nuostaba? Įsitikinkite sėkmės istorijomis patys.

Sėkmės istorijos – klientų pasikeitimai

Reguliari mankšta yra naudinga Jūsų sveikatai, protui ir kūnui. Sportas ne tik padidina energiją, sumažina tam tikrų sveikatos sutrikimų riziką, bet ir padeda valdyti svorį, pagerina nuotaiką. Skamba įdomiai, tiesa? Nelauk pirmadienio ar naujo mėnesio pradžios. Tokie pasiteisinimai kaip „nuo rytojaus“ ar „padarysiu vėliau“ pas mus negalioja. Pradėk savaitę motyvuotas kartu su Sporto Namų ir Kūno Kulto komanda.

Patogios darbo valandos

Profesionalūs asmeniniai treneriai

Moderni treniruoklių salė

Jauki poilsio zona

Kodėl verta rinktis sporto treniruotes?

  • Reguliariai sportuodami galite pagerinti nuotaiką ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.
  • Reguliari mankšta gerina kraujotaką.
  • Fiznis aktyvumas padeda geriau išsimiegoti ir dienos metu jaustis žvalesniam.
  • Kasdien einant į sporto klubą yra ugdoma disciplina.

Pirma treniruotė nemokama! Prisijunk prie mūsų.

Daugiau informacijos telefonu: +370 640 58 679.


Sporto Namai