Pagaliau nusprendėte sportuoti ir įsigijote sporto klubo narytę, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Šis jausmas pažįstamas mums visiems. Vis dėlto, nerimauti nereikėtų, todėl dalinamės keleta patarimų kaip pasiruošti pirmai treniruotei.

Tinkama sportinė apranga ir avalynė.

Jei sporto salėje esate naujokas, tikriausiai kyla klausimų dėl aprangos. Svarbiausia, tokia apranga, kuri būtų patogi ir pridėtų pasitikėjimo savimi. O mes rekomenduojame rinktis tokią aprangą, kuri būtų laisva ir nevaržytų jūsų judesių, patogu rinktis lengvą ir orui pralaidžią kuo natūralesnę medžiagą. Sportiniai batai turėtų būti pritaikyti treniruotėms. Rekomenduojama rinktis patogią avalyne su kietu padu – treniruotėms su svoriais, o su minkštesniu padu – kardio treniruotems.

Asmeninė higiena ir rankšluostis.

Atvykstant į treniruotę butinai pasiimkite rankšluostį. Jis yra reikalingas ne tik po treniruotės, bet ir treniruotės metu. Taip pat į sportinį krepšį vertėtų įsidėti asmeninės higienos priemones ir nepamiršti šlepečių.

O jei esate viskam pasiruošę ir sporto klube jaučiatės neužtikrintai, ar nežinote kaip naudotis sporto klubo inventoriumi. Jums mielai padės Kūno Kulto komanda: asmeninis treneris – Marius Blaževičius, asmeninis treneris – Mantas Paševeckas ir salės instruktorius – Gražvydas Grubas. Esame pasiruošę padėti kiekvienam siekti asmeninių tikslų. Tikslai mums padeda nesiblaškyti ir taip aiškiai kelią, kurį galima rinktis.

Patarimai apie treniruotę.

  • Žengiant į sporto salę labai svarbu turėti tikslą.
  • Nepamirškite atlikti apšilimo. Susikoncentruokite į apkraunamos raumenų grupės raumenis – taip greičiau pajusite naudą.
  • Rekomenduojama treniruotės trukmė yra 45 – 60 min.
  • Pertraukėlės tarp pratimų – neturėtų būti per ilgos, bet kartu ir ne per trumpos. Optimali pertraukėlių trukmė yra 2 min.
  • Pradedantiesiems optimaliausia sportuoti yra 2 – 3 kartus per savaitę.

Pirma treniruotė su Mariumi Blaževičiumi

Asmeninis treneris.

Sporto patirtis kūno rengyboje 16 metų.
Treniravimo darbo patirtis 5 metai.

Kultūrizmo treneris, paruošęs sportininkus kultūrizmo/fitneso varžyboms. Sportininkai tapę daugkartiniais Lietuvos čempionatų nugalėtojais, tarptautinių turnyrų nugalėtojais bei prizininkais, Europos čempionatų TOP3 pasaulio čempionatų TOP6.

Pirma treniruotė su Mantu Paševecku

Asmeninis treneris.

Pirma treniruotė su Gražvydu Grubu

Salės instruktorius.