Dziudo klubas „Budoka“

Dziudo klubas „Budoka“

Dziudo klubas „Budoka“ - Tai daugiau, nei sportas.

Kas yra dziudo? Dziudo yra šiuolaikinė japonų kovos meno ir kovinio sporto rūšis, kuri atsirado Japonijoje XIX a. pabaigoje. Tai sporto šaka, kuri padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes. Dziudo pavadinimas verčiamas iš japonų kalbos kaip „švelnus būdas“, tačiau pažiūrėjus treniruotes kartais galima pagalvoti kitaip. Dziudo klubas „Budoka“ savo pratika skatina komandinį darbą, lyderystę ir pasitikėjimą savimi.

Dziudo klubas „Budoka“ įkurtas prieš dvejus metus. Šiuo metu jo filialai veikia Kaune, Jonavoje, Marijampolėje, treniruotes lanko per 300 vaikų.

Kas yra dziudo vaikams?

Dziudo vaikams yra viena iš labiausiai rekomenduojamų kovos menų tipų. Tai nėra tik kovos sportas, kartu tai ir etikos kodeksas bei gyvenimo būdas. Tai visų pirma yra pamoka sau – savęs tobulinimas. O toliau ugdoma ištvermė, vikrumas.

Dziudo klubas „Budoka“ moko kontroliuoti savo jausmus, emocijas ir impulsus. Bendro konkurencinio pobūdžio. Kaip įveikti savo baimes. Kaip parodyti drąsą ištikus nelaimei. Ugdoma darbo etika ir socialiniai įgūdžiai. Tai taip pat gali padėti užkirsti kelią tokioms problemoms kaip patyčios, priekabiavimas, agresija ir diskriminacija.

Teigiamos pusės norintiems užsiimtu dziudo:

  • Ugdomas bendras fizinis pasirengimas.
  • Gerinama jėga ir lankstumas, ištvermė, reakcijos laikas, koordinacija.
  • Gerinama statinė ir dinaminė pusiausvyra.
  • Mokoma pasitikėti savimi.

Kaip atrodo paprasta dziudo klubo treniruotė?

  • Apšilimai grupelėmis.
  • Oponentų kėlimai, pervertimai.
  • Bendra kovos kontrolė.
  • Skirtingi „užrakinimai“.

Be to, dziudo suteikia daug galimybių konkuruoti ir tobulėti. Judo turi diržų sistemą, o darbštūs studentai gali greitai įgyti reikiamų jiems žinių, bent jau pirmaisiais mokymo metais. Tai gali padėti išlaikyti jaunesnių sportininkų motyvaciją ir susidomėjimą. Vis dėlto svarbu atsiminti, kad kovos menuose yra svarbui pati „kelionė“, o ne pats diržas.


Dziudo – tai daugiau nei sportas

Ar žinojote, kad dziudo yra skirtingas dalykas skirtingiems žmonėms? Tai smagus sportas, meno disciplina, fitneso programa, savisaugos priemonė, gyvenimo būdas ir dar daugiau.

Treniruočių grafikas
Dziudo klubas „Budoka“

Jei Jums patinka dziudo treniruotės kviečiame apsilankyti sporto ir sveikatingumo klube Sporto Namai, Kaune. Treniruotes veda dziudo treneris L. Cibulskas.


Dziudo klubą „Budoka“ taip pat galima rasti Facebook ir Instagram socialinėse medijose.

Daugiau informacijos telefonu: +370 684 70 308


Sporto Namai