Mes esame šeima, kurią supa bendras noras kurti bendruomenę.
Kartu mes galime pasiūlyti sporto paslaugas, leidžiančias žmonėms tobulėti ir išreikšti save.

Seniausios tradicijos

Draugiška bendruomenė

Esame viena komanda

Mūsų sporto klube yra labai senos tradicijos ir esame seniausiai Kaune susiformavusi sporto ir sveikatingumo bendruomenė. Kiekvieną mielai kviečiame prisijungti prie mūsų, pagerinti savo fizinę kultūrą, pabendrauti su patyrusiais treneriais ir smagiai praleisti laiką. Juk namuose jaučiamės saugūs, nors tas saugumas tėra menamas. Siūlome Jums antrus namus ir draukišką kolektyvą.

Nelauk pirmadienio ir pradėk jau šiandien!

Jeigu neapsisprendi ar verta, ateik ir išmėgink savo jėgas. Pirma treniruotė NEMOKAMA.
Čia visada esate laukiami. Aktyvus gyvenimo būdas gali paskatinti atsisakyti žalingų įpročių ir suformuoti teisingą gyvenimo būdą. Tikime, kad tai gali tapti namais, kurie padės tobulėti.

Individualiai, mūsų vertybės gali atrodyti akivaizdžios. Tačiau sudedant jas gimsta unikali mūsų sporto klubo kultūra. Mūsų vertybės yra dalis to, kas esame ir kaip elgiamės.

Funkcinės treniruotės reikmenys - Sporto Namai

Mes esame viena komanda.

Puikūs mūsų kolegos daro įtaką. Kai dalijamės savo įgūdžiais, žiniomis ir patirtimi, tampame viena komanda.

Mes tikime žmonėmis.

Tikint ir pasitikint žmonėmis, viskas įmanoma. Štai kodėl mes kuriame savo darbo vietą remdamiesi pasitikėjimu ir pagarba. Kartu mes galime padaryti daugiau.

Mūsų dvasia.

Nors mes nesame dideli, bet nauja pažanga šiandien yra tokia pat svarbi kaip ir tada, kai pradėjome. Mes vis dar konkuruojame dėl kiekvieno kliento širdies ir sunkiai dirbame, kad ir toliau būtume jūsų pirmasis pasirinkimas.

Nuolatinis tobulėjimas.

Didelis skirtumas yra maži kasdieniniai patobulinimai. Puikių idėjų gali kilti bet kur ir Mes nepaprastai didžiuojamės tuo, ką nuveikėme, bet vis tiek esame toli gražu ne tobuli.

Mes esame paprasti.

Mes vertiname žmonių idėjas ir įvairovę. Pokalbiai veda į tolimesnį bendravimą. Štai kodėl mes raginame visus duoti ir priimti atsiliepimus ir visada kalbėti tarpusavyje tiesiogiai.


Sporto klubo istorija

Šiame sporto klube sporto tradicijos formavosi bemaž 30 metų. Viskas prasidejo nuo „Jėgos sportas“, vėliau veiklą perėmė „Intermanija“ ir išlaikydami sporto klubo idėja pavadino „Body House“. Daug metų čia veikė ir rytų kovos menų klubas „Tora“. Vėliau tradicijas perėmė „Kūno kultas“, kurio vadovybė profesionaliai domėjosi kūno ir sielos harmonija. Ši veikla toliau yra tęsiama. Šiandien šis sporto klubas veikia kaip „Sporto Namai“. Treniruotes veda profesionalūs treneriai. Vaikų sporto grupes prižiūri sporto klubo „Budoka“ dziudo specialistai.


Sporto Namai